Спортивний гурток "Чемпіон"
Керівник гуртка:
Бортніков О.М.

Члени шкільного гуртка "Чемпіон" активні учасники районних та міських змагань.
Гурток з волейболу «Чемпіон» відвідують 15 учнів 8-11 класів, які є неодноразовими учасниками та переможцями районних та міських змагань з волейболу, легкої атлетики, футболу, тощо.
Кращими спортсменами школи вважаються учні Медведев Андрій, Колісник Денис, Гомжин Микита, Фесенко Назар ,Заріпов Руслан, Гомон Карина -11 клас, Галушко Максим, Мелен Ксенія, Трикозенко Дмитро, Гришко Єлизавета, Сидоренко Карина, Шевченко Юлія - 10кл, Романюк Максим, Оголь Анна, Данько Тетяна -9 клас.

Також команди школи прийняли участь в:
· організації та проведенні Олімпійського тижня, присвяченому Дню фізкультури та спорту (вересень 2014р.), під час якого було проведено урочисте відкриття тижня фізкультури та спорту, нагородження кращих спортсменів школи, ряд спортивних змагань;
· районних змаганнях з легкоатлетичної естафети ( 9а ,10 кл.) (малюнок на асфальті-ІІІ місце, естафета, дівчата-У місце, естафета, хлопці-ІІ місце). – ІІ місце (кустове);
· районних змаганнях з футболу « Шкіряний м’яч» ( 15.09.14 р., 5-7 кл.) IV місце;
· районних змаганнях з футболу «Осінні зірочки» ( 30.09.14р., учні 8,9а,10,11 класів) IV місце
· міських змагання з легкої атлетики ( 23.09.2014р., 9а ,10 кл.), зайняли 14 місце , та І місце в індивідуальному заліку зайняв Медведєв А., учень 11 класу;
· районних змаганнях « Золота Бутса» ( 27.09.13р.), зайняли ІІ місце ;
· в міському л/атлетичному кросі ( 11.10.13р.), посіли ІХ місце;
· в районних змаганнях з силової підготовки ( учні 10,9а кл., 10.11.2013р.), зайняли ІІ місце.